Recent Updates
 • به موقع بنویسید
  کپشن‌های ارزشمند را درست به اشتراک بگذارید.

  عکس ها و ویدئوها ممکن است مهم ترین تقسیم پست های اینستاگرام شما باشند. ولی caption کپشن‌ها گرد از مهم‌ترین راهکارهای افزایش فالوور اینستاگرام شما هستند. آنها تقسیم مهمی از پست شما هستند مشابه بستنی روی کیک.

  هشتگ‌های مرتبط
  یکی از بهترین راهکارهای افزایش فالوور اینستاگرام استفاده صحیح از هشتگ‌هاست. در اینستاگرام، یک hashtag با مکالمات کاربران گوناگون ارتباط دارد که در حال آماده به یک جریان یکتا متصل نیست. اگر از hashtag های مربوطه بهره‌گیری کنید، پست های شما در معرض رویت مخاطبان بیشتری قرار می گیرد الی اینکه ملت شما را تعقیب کنند یا در ارتباط با برند شما اطلاع داشته باشند.

  هنگامی که برای یک هشتگ جستجو می کنید، یک فهرست از هشتگ های مرتبط در رأس صفحه شما نشانه داده خواهد شد. برای مثال، وقتی من در اینستاگرام #دیجیتال_مارکتینگ را جستجو می کنم، هشتگ های مربوطه مشابه #ترفندهای_دیجیتال_مارکتینگ #اینترنت_مارکتینگ و … را هم به من پرتو می‌دهد.

  اگر فالوورهای کمی دارید، برای افزایش فالوور اینستاگرام حتما هشتگ های پسندیده خود را برپایی کنید. مانند نام شرکت یا یک شعار که برای بیشتر عکس های شما اضافه شود. این یک راه عالی برای برپایی برند شما روی پلت فرم و برپایی یک حضور منسجم است.

  تعامل با کاربران سایر و فالوورهای شما در زمان مناسب بسیار مهم ایست
  اینستاگرام یک جامعه گسترده است. و یک مسیر عالی برای ورود به این جامعه پیدا کردن افرادی است که عکس ها باره علاقه شما را ارسال می کنند.

  حساب های آنها را تعقیب کرده و با محتوای آنها ارتباط برقرار می کنید. این طبیعی‌ترین گذرگاه برای جلب توجه دیگران و افزایش فالوور اینستاگرام است.

  از محتوای سایرین الهام می گیرید. ولی کپی نکنید.
  این دو چیز برای شماست:

  اولاً، آنها زمانی آگهی اخذ می کنند که شما آنها را پیگیری کنید، آنها شدنی است حساب شما را بررسی کنند و تصمیم بگیرند که آیا شما را تعقیب کنند یا نه. (به همین علت مهم است که قبل از اینکه به دیگران دسترسی داشته باشید چند محتوای عالی ایجاد کنید.)

  دوماً، این به این معنی است که شما پست های پسین آنها را در feed خویش در زمان مناسب می بینید. بعد اگر شما برگزیدن کنید می توانید پست های آنها را لایک کنید و با آنها وارد بستگی شوید. همانطور که فالوور های خود را افزایش می‌دهید، فالوورهای خود را نگه دارید. و با اجابت به کامنت های آنها سپاسداری خویش را پرتو دهید، و حتی آنها را تعقیب کنید و با پست های آنها بستگی برپا کنید.  زمان بندی پست های اینستاگرام
  https://fastfollowers.ir/%d8%b2%d9%85%d8%a7%d9%86-%d8%a8%d9%86%d8%af%db%8c-%d9%be%d8%b3%d8%aa-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%b3%d8%aa%d8%a7%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85/
  به موقع بنویسید کپشن‌های ارزشمند را درست به اشتراک بگذارید. عکس ها و ویدئوها ممکن است مهم ترین تقسیم پست های اینستاگرام شما باشند. ولی caption کپشن‌ها گرد از مهم‌ترین راهکارهای افزایش فالوور اینستاگرام شما هستند. آنها تقسیم مهمی از پست شما هستند مشابه بستنی روی کیک. هشتگ‌های مرتبط یکی از بهترین راهکارهای افزایش فالوور اینستاگرام استفاده صحیح از هشتگ‌هاست. در اینستاگرام، یک hashtag با مکالمات کاربران گوناگون ارتباط دارد که در حال آماده به یک جریان یکتا متصل نیست. اگر از hashtag های مربوطه بهره‌گیری کنید، پست های شما در معرض رویت مخاطبان بیشتری قرار می گیرد الی اینکه ملت شما را تعقیب کنند یا در ارتباط با برند شما اطلاع داشته باشند. هنگامی که برای یک هشتگ جستجو می کنید، یک فهرست از هشتگ های مرتبط در رأس صفحه شما نشانه داده خواهد شد. برای مثال، وقتی من در اینستاگرام #دیجیتال_مارکتینگ را جستجو می کنم، هشتگ های مربوطه مشابه #ترفندهای_دیجیتال_مارکتینگ #اینترنت_مارکتینگ و … را هم به من پرتو می‌دهد. اگر فالوورهای کمی دارید، برای افزایش فالوور اینستاگرام حتما هشتگ های پسندیده خود را برپایی کنید. مانند نام شرکت یا یک شعار که برای بیشتر عکس های شما اضافه شود. این یک راه عالی برای برپایی برند شما روی پلت فرم و برپایی یک حضور منسجم است. تعامل با کاربران سایر و فالوورهای شما در زمان مناسب بسیار مهم ایست اینستاگرام یک جامعه گسترده است. و یک مسیر عالی برای ورود به این جامعه پیدا کردن افرادی است که عکس ها باره علاقه شما را ارسال می کنند. حساب های آنها را تعقیب کرده و با محتوای آنها ارتباط برقرار می کنید. این طبیعی‌ترین گذرگاه برای جلب توجه دیگران و افزایش فالوور اینستاگرام است. از محتوای سایرین الهام می گیرید. ولی کپی نکنید. این دو چیز برای شماست: اولاً، آنها زمانی آگهی اخذ می کنند که شما آنها را پیگیری کنید، آنها شدنی است حساب شما را بررسی کنند و تصمیم بگیرند که آیا شما را تعقیب کنند یا نه. (به همین علت مهم است که قبل از اینکه به دیگران دسترسی داشته باشید چند محتوای عالی ایجاد کنید.) دوماً، این به این معنی است که شما پست های پسین آنها را در feed خویش در زمان مناسب می بینید. بعد اگر شما برگزیدن کنید می توانید پست های آنها را لایک کنید و با آنها وارد بستگی شوید. همانطور که فالوور های خود را افزایش می‌دهید، فالوورهای خود را نگه دارید. و با اجابت به کامنت های آنها سپاسداری خویش را پرتو دهید، و حتی آنها را تعقیب کنید و با پست های آنها بستگی برپا کنید. زمان بندی پست های اینستاگرام https://fastfollowers.ir/%d8%b2%d9%85%d8%a7%d9%86-%d8%a8%d9%86%d8%af%db%8c-%d9%be%d8%b3%d8%aa-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%b3%d8%aa%d8%a7%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85/
  1
  0 Comments 0 Shares
 • پروموت كردن پست در اينستاگرام
  بعد از اینکه مراحل بالا سپریدن شد وقت به کارگیری promote در اینستاگرام میباشد. پس پستی را انتخاب کنید. در ذیل پست، دکمه Promote وجود دارد بر روی آن کلیک کنید.

  (می توانید پست جدیدی ساخته و روی آن این مراحل را اتمام دهید.)

  پروموشن و استعمال آن در اینستاگرام و اموزش پروموشن مرحله 1
  راه دیگر آن این است که به Insights و گزینه Create Promotion را بزنید.

  پروموشن و استعمال آن در اینستاگرام و اموزش پروموشن مرحله 2
  پست باره عقیده را گزینش و سپس روی پیکان آبی بالای صفحه کلیک کنید.

  پروموشن و استعمال آن در اینستاگرام و اموزش پروموشن مرحله 3
  شما در این تقسیم هدف را مشخص می کنید. اینکه می خواهید کسان پس از کلیک چه چیزی را ببینند.

  اگر می خواهید به سایت منتقل شوند گزینه نخست را بزنید.

  پروموشن و استعمال آن در اینستاگرام و اموزش پروموشن مرحله 4
  طبق تصویر در قسمت Destination سایت را انتخاب نمایید.

  پروموشن و کاربرد آن در اینستاگرام و اموزش پروموشن مرحله 5
  در این سرنوشت می توانید آدرس اینستاگرام یا سایت را وارد کنید.

  پروموشن و استعمال آن در اینستاگرام و اموزش پروموشن مرحله 6
  اگر آدرس سایت تعریف کردید می توانید برای آن دکمه ای نیز با نام های گوناگون ایجاد کنید.

  این تقدیر به طور دقیق مفهوم promote در اینستاگرام را نشان می دهد.

  پروموشن و استعمال آن در اینستاگرام و اموزش پروموشن مرحله 7
  اگر می خواهید مخاطبان به جای خاصی هدایت شوند در سرنوشت objective آن را وارد کنید.

  پروموشن و کاربرد آن در اینستاگرام و اموزش پروموشن مرحله 8
  حال دکمه باره نظر را گزینش نمایید.

  پروموشن و استعمال آن در اینستاگرام و اموزش پروموشن مرحله 9
  باید دقت کنید کاملا صحیح تألیف شده باشد.

  پروموشن و کاربرد آن در اینستاگرام و اموزش پروموشن مرحله 10
  حال طبق تصویر عمل کنید الی بتوانید مخاطبان خویش را توصیف نمایید.  پروموشن اینستاگرام
  https://fastfollowers.ir/%d9%be%d8%b1%d9%88%d9%85%d9%88%d8%b4%d9%86-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%b3%d8%aa%d8%a7%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85/
  پروموت كردن پست در اينستاگرام بعد از اینکه مراحل بالا سپریدن شد وقت به کارگیری promote در اینستاگرام میباشد. پس پستی را انتخاب کنید. در ذیل پست، دکمه Promote وجود دارد بر روی آن کلیک کنید. (می توانید پست جدیدی ساخته و روی آن این مراحل را اتمام دهید.) پروموشن و استعمال آن در اینستاگرام و اموزش پروموشن مرحله 1 راه دیگر آن این است که به Insights و گزینه Create Promotion را بزنید. پروموشن و استعمال آن در اینستاگرام و اموزش پروموشن مرحله 2 پست باره عقیده را گزینش و سپس روی پیکان آبی بالای صفحه کلیک کنید. پروموشن و استعمال آن در اینستاگرام و اموزش پروموشن مرحله 3 شما در این تقسیم هدف را مشخص می کنید. اینکه می خواهید کسان پس از کلیک چه چیزی را ببینند. اگر می خواهید به سایت منتقل شوند گزینه نخست را بزنید. پروموشن و استعمال آن در اینستاگرام و اموزش پروموشن مرحله 4 طبق تصویر در قسمت Destination سایت را انتخاب نمایید. پروموشن و کاربرد آن در اینستاگرام و اموزش پروموشن مرحله 5 در این سرنوشت می توانید آدرس اینستاگرام یا سایت را وارد کنید. پروموشن و استعمال آن در اینستاگرام و اموزش پروموشن مرحله 6 اگر آدرس سایت تعریف کردید می توانید برای آن دکمه ای نیز با نام های گوناگون ایجاد کنید. این تقدیر به طور دقیق مفهوم promote در اینستاگرام را نشان می دهد. پروموشن و استعمال آن در اینستاگرام و اموزش پروموشن مرحله 7 اگر می خواهید مخاطبان به جای خاصی هدایت شوند در سرنوشت objective آن را وارد کنید. پروموشن و کاربرد آن در اینستاگرام و اموزش پروموشن مرحله 8 حال دکمه باره نظر را گزینش نمایید. پروموشن و استعمال آن در اینستاگرام و اموزش پروموشن مرحله 9 باید دقت کنید کاملا صحیح تألیف شده باشد. پروموشن و کاربرد آن در اینستاگرام و اموزش پروموشن مرحله 10 حال طبق تصویر عمل کنید الی بتوانید مخاطبان خویش را توصیف نمایید. پروموشن اینستاگرام https://fastfollowers.ir/%d9%be%d8%b1%d9%88%d9%85%d9%88%d8%b4%d9%86-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%b3%d8%aa%d8%a7%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85/
  0 Comments 0 Shares
 • کامنت اینستاگرام چیست ؟ این سوالی است که خیلی از کاربران همواره از ما میپرسند. اینستاگرام از زمانی که کار و جنبش خود را پیش درآمد کرد، یومیه آپدیت های جدیدی را رقم زد. احد از این آپدیت ها، کامنت اینستاگرام است. کامنت اینستاگرام به معنای عقیده دادن در اینستاگرام است.

  گاهی اوقات می بینیم دوستانی داریم که در استوری خود از ما می خواهند برای پست کامنت بگذاریم. کامنت قراردادن یا برای پست به راستی بدین معناست که شما باید برای پست دوستتان نظر بگذارید. زمانی که نظری را قرار میدهید، به راستی کامنتی را منتشر می کنید. در پیوستگی در باره کامنت قراردادن یا در اینستاگرام توضیحات اکثریت میدهیم.

  قوانین مربوط به کامنت اینستاگرام
  شاید برای شما هم جالب باشد بدانید که اینستاگرام قوانینی دارد. این قوانین در دامنه ی کامنت اینستاگرام نیز در جریان است. در واقع شما برای این که کامنت بگذاید، دربایستن است الی حتما بعضی از قوانین را رعایت کنید.

  عدم ارسال گیف
  زمانی که می خواهید در استجابت به پست دیگران کامنتی بگذارید، نمی توانید از گیف بهره‌گیری کنید. در دایرکت اینستاگرام امکان ارسال گیف هستی دارد اما فعلا این امکان برای دسته کامنت و کپشن پرکار نشده است. البته به خاطر داشته باشید که برای ارسال گیف در دایرکت اینستاگرام حتما باید فیلترشکن خود را فعال کنید. گیف ها کلا چون حرکتی هستند، امکان ارسال آنها وجود ندارد. در واقع بهتر است ذکر کنیم که هر فایلی که به صورت حرکتی باشد، امکان ارسال آن وجود ندارد. می تواند فیلم هم باشد. در واقع شما نمی توانید در کامنتی که می گذارید از فایل های حرکتی بهره‌گیری کنید.

  طول کامنت اینستاگرام
  برای هر کامنت اینستاگرام شما فقط میتوانید شماری واژه قرار دهید. در واقع شما نمی توانید هر تعداد کلمه ای که خواستید، بنویسید. محدودیت واژه ها هستی دارد. در حال آماده شما فقط می توانید 300 کاراکتر بنویسید. به راستی اینستاگرام به شما فرمان نمیدهد که بیش از این شمار کاراکتر را بهره‌گیری کنید. پس حتما زمانی که خواستید کامنتی بنویسید، در آغاز میزان متن خویش را مشخص کنید. این شمار برای کپشن متفاوت است. تعداد کاراکتر کپشن 2200 می باشد. البته این شایستن وجود دارد که اینستاگرام بعدها تعداد کاراکتر کامنت ها را به مراتب افزایش دهد.

  کامنت اینستاگرام
  https://fastfollowers.ir/%da%a9%d8%a7%d9%85%d9%86%d8%aa-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%b3%d8%aa%d8%a7%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85/

  کامنت اینستاگرام چیست ؟ این سوالی است که خیلی از کاربران همواره از ما میپرسند. اینستاگرام از زمانی که کار و جنبش خود را پیش درآمد کرد، یومیه آپدیت های جدیدی را رقم زد. احد از این آپدیت ها، کامنت اینستاگرام است. کامنت اینستاگرام به معنای عقیده دادن در اینستاگرام است. گاهی اوقات می بینیم دوستانی داریم که در استوری خود از ما می خواهند برای پست کامنت بگذاریم. کامنت قراردادن یا برای پست به راستی بدین معناست که شما باید برای پست دوستتان نظر بگذارید. زمانی که نظری را قرار میدهید، به راستی کامنتی را منتشر می کنید. در پیوستگی در باره کامنت قراردادن یا در اینستاگرام توضیحات اکثریت میدهیم. قوانین مربوط به کامنت اینستاگرام شاید برای شما هم جالب باشد بدانید که اینستاگرام قوانینی دارد. این قوانین در دامنه ی کامنت اینستاگرام نیز در جریان است. در واقع شما برای این که کامنت بگذاید، دربایستن است الی حتما بعضی از قوانین را رعایت کنید. عدم ارسال گیف زمانی که می خواهید در استجابت به پست دیگران کامنتی بگذارید، نمی توانید از گیف بهره‌گیری کنید. در دایرکت اینستاگرام امکان ارسال گیف هستی دارد اما فعلا این امکان برای دسته کامنت و کپشن پرکار نشده است. البته به خاطر داشته باشید که برای ارسال گیف در دایرکت اینستاگرام حتما باید فیلترشکن خود را فعال کنید. گیف ها کلا چون حرکتی هستند، امکان ارسال آنها وجود ندارد. در واقع بهتر است ذکر کنیم که هر فایلی که به صورت حرکتی باشد، امکان ارسال آن وجود ندارد. می تواند فیلم هم باشد. در واقع شما نمی توانید در کامنتی که می گذارید از فایل های حرکتی بهره‌گیری کنید. طول کامنت اینستاگرام برای هر کامنت اینستاگرام شما فقط میتوانید شماری واژه قرار دهید. در واقع شما نمی توانید هر تعداد کلمه ای که خواستید، بنویسید. محدودیت واژه ها هستی دارد. در حال آماده شما فقط می توانید 300 کاراکتر بنویسید. به راستی اینستاگرام به شما فرمان نمیدهد که بیش از این شمار کاراکتر را بهره‌گیری کنید. پس حتما زمانی که خواستید کامنتی بنویسید، در آغاز میزان متن خویش را مشخص کنید. این شمار برای کپشن متفاوت است. تعداد کاراکتر کپشن 2200 می باشد. البته این شایستن وجود دارد که اینستاگرام بعدها تعداد کاراکتر کامنت ها را به مراتب افزایش دهد. کامنت اینستاگرام https://fastfollowers.ir/%da%a9%d8%a7%d9%85%d9%86%d8%aa-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%b3%d8%aa%d8%a7%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85/
  0 Comments 0 Shares
 • در دسته نوتیفیکیشن اینستاگرام گزینه‌های زیادی وجود دارند. گزینه‌های موجود در این بخش، تنظیم نوتیفیکیشن قسمت‌های مختلفی از برنامه را به عهده دارند که عملکرد آن‌ها به شکل ذیل است:


  Pause All
  با پرکار کردن تیک این گزینه، همه‌ی نوتیفیکیشن های اینستاگرام غیرفعال خواهند شد.

  Posts, Stories and Comments
  در دسته‌بندی پست‌ها، استوری‌ها و کامنت‌ها گزینه‌های زیر وجود دارند:

  Likes: لایک‌ها
  Likes and Comments on Photos of You: لایک‌ها و کامنت‌ها پایین پست‌هایی که در آن‌ها تگ شده‌اید.
  Photos of You: تگ شدن توسط دیگران
  Comments: کامنت‌ها
  Comment Likes and Pins: لایک و پین شدن کامنت‌ها
  First Posts and Stories: انتشار اولین پست‌ و استوری‌ توسط فالووینگ‌های شما

  Followings and Followers
  در این تقسیم از تنظیمات نوتیفیکیشن اینستاگرام (دسته‌بندی فالوورها و فالووینگ‌ها) گزینه‌های ذیل وجود دارند:

  New Followers: فالوورهای جدید
  Accepted Follows Requests: پاسخ تقاضا فالو شما
  Friends on Instagram: پیوستن دوستان فیسبوکی شما به اینستاگرام
  Mentions in Bio: منشن شدن در بیو توسط سایر کاربران اینستاگرام

  Direct Messages
  در دسته‌بندی پیام‌های دایرکت گزینه‌های پایین قابل تنظیم هستند:

  Message Requests: درخواست چت بدست کاربرانی که آن‌ها را فالو نکرده‌اید
  Group Requests: تقاضا اضافه کردن به گروه بدست کاربرانی که آن‌ها را فالو نکرده‌اید
  Messages: پیام‌های دایرکت
  Video Chats: چت‌های ویدیویی

  Live and IGTV
  این بخش از تنظیمات نوتیفیکیشن اینستاگرام، مختص تنظیمات ویدویوهای لایو و IGTV می‌باشد که شامل گزینه‌های پایین است:

  Live Videos: آغاز ویدیوی لایو بدست فالووینگ‌های شما
  IGTV Video Uploads: آپلود ویدیوی IGTV توسط فالووینگ‌های شما
  IGTV View Counts: بازدید بیش از 100K نفر از ویدیوی IGTV شما

  From Instagram

  در این بخش از نوتیفیکشین اینستاگرام، اعلان‌هایی که از طریق ایمیل و SMS گرفتن می‌کنید را می‌توانید تنظیم نمایید:

  Feedback Emails: ایمیل‌های بازخورد
  Reminder Emails: ایمیل‌های یادآور
  Product Emails: ایمیل‌های یادآور درباره‌ی محصولات و ابزارهای جدید اینستاگرام
  News Emails: ایمیل‌های خبری درباره‌ی امکانات جدید اینستاگرام
  Support Emails: ایمیل‌های پشتیبانی

  نوتیفیکیشن اینستاگرام
  https://fastfollowers.ir/%d9%86%d9%88%d8%aa%db%8c%d9%81%db%8c%da%a9%db%8c%d8%b4%d9%86-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%b3%d8%aa%d8%a7%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85/
  در دسته نوتیفیکیشن اینستاگرام گزینه‌های زیادی وجود دارند. گزینه‌های موجود در این بخش، تنظیم نوتیفیکیشن قسمت‌های مختلفی از برنامه را به عهده دارند که عملکرد آن‌ها به شکل ذیل است: Pause All با پرکار کردن تیک این گزینه، همه‌ی نوتیفیکیشن های اینستاگرام غیرفعال خواهند شد. Posts, Stories and Comments در دسته‌بندی پست‌ها، استوری‌ها و کامنت‌ها گزینه‌های زیر وجود دارند: Likes: لایک‌ها Likes and Comments on Photos of You: لایک‌ها و کامنت‌ها پایین پست‌هایی که در آن‌ها تگ شده‌اید. Photos of You: تگ شدن توسط دیگران Comments: کامنت‌ها Comment Likes and Pins: لایک و پین شدن کامنت‌ها First Posts and Stories: انتشار اولین پست‌ و استوری‌ توسط فالووینگ‌های شما Followings and Followers در این تقسیم از تنظیمات نوتیفیکیشن اینستاگرام (دسته‌بندی فالوورها و فالووینگ‌ها) گزینه‌های ذیل وجود دارند: New Followers: فالوورهای جدید Accepted Follows Requests: پاسخ تقاضا فالو شما Friends on Instagram: پیوستن دوستان فیسبوکی شما به اینستاگرام Mentions in Bio: منشن شدن در بیو توسط سایر کاربران اینستاگرام Direct Messages در دسته‌بندی پیام‌های دایرکت گزینه‌های پایین قابل تنظیم هستند: Message Requests: درخواست چت بدست کاربرانی که آن‌ها را فالو نکرده‌اید Group Requests: تقاضا اضافه کردن به گروه بدست کاربرانی که آن‌ها را فالو نکرده‌اید Messages: پیام‌های دایرکت Video Chats: چت‌های ویدیویی Live and IGTV این بخش از تنظیمات نوتیفیکیشن اینستاگرام، مختص تنظیمات ویدویوهای لایو و IGTV می‌باشد که شامل گزینه‌های پایین است: Live Videos: آغاز ویدیوی لایو بدست فالووینگ‌های شما IGTV Video Uploads: آپلود ویدیوی IGTV توسط فالووینگ‌های شما IGTV View Counts: بازدید بیش از 100K نفر از ویدیوی IGTV شما From Instagram در این بخش از نوتیفیکشین اینستاگرام، اعلان‌هایی که از طریق ایمیل و SMS گرفتن می‌کنید را می‌توانید تنظیم نمایید: Feedback Emails: ایمیل‌های بازخورد Reminder Emails: ایمیل‌های یادآور Product Emails: ایمیل‌های یادآور درباره‌ی محصولات و ابزارهای جدید اینستاگرام News Emails: ایمیل‌های خبری درباره‌ی امکانات جدید اینستاگرام Support Emails: ایمیل‌های پشتیبانی نوتیفیکیشن اینستاگرام https://fastfollowers.ir/%d9%86%d9%88%d8%aa%db%8c%d9%81%db%8c%da%a9%db%8c%d8%b4%d9%86-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%b3%d8%aa%d8%a7%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85/
  0 Comments 0 Shares
 • دوستان خویش را در لایو ها بیاورید:
  زمانی که شما دوستان خود را در عکس ها تگ می‌کنید، در اصل شما این عکس را به پروفایل آن‌ها نیز اضافه می‌کنید و در بخش عکس‌های تگ شده آن‌ها پیمان می‌دهید. این مایه می‌شود رفقا آن‌ها نیز عکسی که منتشر کرده‌اید را ببینند و همین موضوع باعث افزایش دنبال کنندگان شما شود.


  8. با ملت در ارتباط باشید:
  اگر می‌خواهید سرشناس شوید در هر شبکه اجتماعی که فکر می‌کنید باید با مردم در بستگی باشید و با آن‌ها وارد مشورت، بحث و گفتگو شوید و از این روش اکانت های خود را تبلیغ کنید. بهترین شیوه در اینستاگرام شرکت در بحث‌های نظرات صفحات پربازدید می‌باشد.


  9. بیوگرافی خود مشابه عکس پروفایل و ... را به روز کنید:
  اطلاعات و بیوگرافی‌های لازم و بایسته را به پروفایل خود اضافه کنید و حد اطلاعات تماس خود، وب سایت و ایمیل خویش را نیز در دسته بیوگرافی قرار دهید.


  10. افرادی را پیگیری کنید که با شما وجه مشترک دارند:
  با جستجوی هشتگ های مرتبط با خودتان افرادی که با شما وجه مشترک دارند را پیگیری کنید تا دنبال کنندگان آن‌ها نیز بتوانند شما را راحت تر پیدا کنند.  11. لایو های باکیفیت بگیرید:
  به اشتراک گذاری درونمایه باکیفیت و پیام‌ها، تأثیر مثبتی روی افزایش شمار تعقیب کنندگان می‌گذارد.


  12. در رخدادهای عمومی شرکت کنید
  یکی از مواردی که دائم مخاطبین را به سمت شما جلب می‌کند، توجه به مراسم‌ها و رخدادهای عمومی است که این جستار در ایران نیز زیاد بازدهی فوقانی دارد. شما با تبریک گفتن عید و یا انتشار یک مطلب مربوط به رخدادهای عمومی می‌توانید پیوستگی بسیار نکوداشتن با تعقیب کنندگان خودتان استوار کنید.


  13. در حالت کلی لایو را فراموش نکنید:
  یک قابلیت مهم در اینستاگرام ویدئوهای 1 دقیقه ای است که به شما این فرصت را می‌دهد الی در60 ثانیه آنچه می‌خواهید به دیگران انتقال دهید. انتشار ویدئو در پروفایل شما کمک می‌کند تا پروفایل اینستاگرام شما زنده به عقیده برسد و تنها عکس‌های تغییر ناپذیر و بدون صدا در آن دیده نشود.


  لایو اینستاگرام
  https://fastfollowers.ir/%d9%84%d8%a7%db%8c%d9%88-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%b3%d8%aa%d8%a7%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85/
  دوستان خویش را در لایو ها بیاورید: زمانی که شما دوستان خود را در عکس ها تگ می‌کنید، در اصل شما این عکس را به پروفایل آن‌ها نیز اضافه می‌کنید و در بخش عکس‌های تگ شده آن‌ها پیمان می‌دهید. این مایه می‌شود رفقا آن‌ها نیز عکسی که منتشر کرده‌اید را ببینند و همین موضوع باعث افزایش دنبال کنندگان شما شود. 8. با ملت در ارتباط باشید: اگر می‌خواهید سرشناس شوید در هر شبکه اجتماعی که فکر می‌کنید باید با مردم در بستگی باشید و با آن‌ها وارد مشورت، بحث و گفتگو شوید و از این روش اکانت های خود را تبلیغ کنید. بهترین شیوه در اینستاگرام شرکت در بحث‌های نظرات صفحات پربازدید می‌باشد. 9. بیوگرافی خود مشابه عکس پروفایل و ... را به روز کنید: اطلاعات و بیوگرافی‌های لازم و بایسته را به پروفایل خود اضافه کنید و حد اطلاعات تماس خود، وب سایت و ایمیل خویش را نیز در دسته بیوگرافی قرار دهید. 10. افرادی را پیگیری کنید که با شما وجه مشترک دارند: با جستجوی هشتگ های مرتبط با خودتان افرادی که با شما وجه مشترک دارند را پیگیری کنید تا دنبال کنندگان آن‌ها نیز بتوانند شما را راحت تر پیدا کنند. 11. لایو های باکیفیت بگیرید: به اشتراک گذاری درونمایه باکیفیت و پیام‌ها، تأثیر مثبتی روی افزایش شمار تعقیب کنندگان می‌گذارد. 12. در رخدادهای عمومی شرکت کنید یکی از مواردی که دائم مخاطبین را به سمت شما جلب می‌کند، توجه به مراسم‌ها و رخدادهای عمومی است که این جستار در ایران نیز زیاد بازدهی فوقانی دارد. شما با تبریک گفتن عید و یا انتشار یک مطلب مربوط به رخدادهای عمومی می‌توانید پیوستگی بسیار نکوداشتن با تعقیب کنندگان خودتان استوار کنید. 13. در حالت کلی لایو را فراموش نکنید: یک قابلیت مهم در اینستاگرام ویدئوهای 1 دقیقه ای است که به شما این فرصت را می‌دهد الی در60 ثانیه آنچه می‌خواهید به دیگران انتقال دهید. انتشار ویدئو در پروفایل شما کمک می‌کند تا پروفایل اینستاگرام شما زنده به عقیده برسد و تنها عکس‌های تغییر ناپذیر و بدون صدا در آن دیده نشود. لایو اینستاگرام https://fastfollowers.ir/%d9%84%d8%a7%db%8c%d9%88-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%b3%d8%aa%d8%a7%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85/
  0 Comments 0 Shares
 • از پروفایل اینستاگرام در زمان عقیده دهی در بلاگ ها استفاده کنید:
  وقتی در یک بلاگ در حال درج نظر می‌باشید، این ایده احسان است که پروفایل اینستاگرام خود را به شکل یک لینک در محتوای متن عقیده خویش اضافه کنید. این مورد مایه می‌شود تا با نویسندگان وب سایت‌ها یا بلاگ ها ارتباط استوار کرده و آن‌ها را برای دنبال کردن شما تشویق کنید.


  از افرادی که به شما کمک کرده‌اند یاد کرده و از آن‌ها تشکر کنید:
  وقتی مردم پیام‌های شما را Like می‌کنند، یا از شما در نظرات تشکر می‌کنند و یا حتی نام و اسم کاربری شما را منتشر می‌کنند، شما هم باید همین کارها را در قبال آن‌ها انجام دهید. با این شغل نه تنها یک حرکت دوستانه و همه پسند کرده‌اید، بلکه باعث می‌شوید تا این طور افراد بیش از پیش شما را حمایت کرده و دوباره دست به چنین کارهایی بزنند.

  پیشنهادهای ویژه‌ای تنها برای پیگیری کنندگان اینستاگرام داشته باشید:
  شرکت‌های بزرگی مانند کوکاکولا یا ردبول و حتی دیجی کالا در ایران برای تعقیب کنندگان خودشان در اینستاگرام پیشنهادهای ویژه‌ای ارائه می‌دهند.
  مثلاً با ارائه تخفیف‌های گزیده تر فقط در اینستاگرام یا راه اندازی مسابقات در صفحه خودتان می‌توانید اینستاگرام خودتان را از وب سایتتان مجزا کنید تا دیگران را ترغیب به پیگیری کردن اینستاگرام خود به چهره مجزا نیز بکنید.

  از مطالب بی محتوا و اسپم اجتناب کنید، صادق و شفاف باشید:
  اگر از روش‌های اسپم برای جذب دنبال کننده کاربرد کنید، به زودی آن‌ها شما را UnFollow کرده و چه بسا به دوستانشان نیز این را توصیه می‌کنند. این حرکت به‌شدت در شهرت و محبوبیت شما تأثیر منفی می‌گذارد. این را به خاطر داشته باشید که صادقانه رفتار کردن و شفاف بودن به شما کمک می‌کند تا نه فقط دنبال کنندگان اکثریت داشته باشید، بلکه از خودتان نام خوبی به جای بگذارید.


  یک لیست از مطالب مفید تهیه کنید:
  همانطور که در یکی از موارد بالا گفتیم، جاسازی کردن و ارسال پیام‌های باکیفیت دارای اهمیت است. با پروا به اینکه شما نمی‌توانید تمام 24 ساعت روز و تمام 7 روز هفته را در اینستاگرام باشید، یا اینکه برخی مواقع اوقات چیز باکیفیت و مناسبی برای ارسال ندارید، می‌توانید یک فهرست از موضوعات جذاب جاسازی کرده و هر از گاهی در اینجور شرایط آن‌ها را منتشر کنید. این موضوعات جذاب می‌تواند اخبار، تعلیم و یا مقاله‌های گوناگون باشد.
  افزایش لایک اینستاگرام
  https://fastfollowers.ir/%d8%a7%d9%81%d8%b2%d8%a7%db%8c%d8%b4-%d9%84%d8%a7%db%8c%da%a9-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%b3%d8%aa%d8%a7%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85/
  از پروفایل اینستاگرام در زمان عقیده دهی در بلاگ ها استفاده کنید: وقتی در یک بلاگ در حال درج نظر می‌باشید، این ایده احسان است که پروفایل اینستاگرام خود را به شکل یک لینک در محتوای متن عقیده خویش اضافه کنید. این مورد مایه می‌شود تا با نویسندگان وب سایت‌ها یا بلاگ ها ارتباط استوار کرده و آن‌ها را برای دنبال کردن شما تشویق کنید. از افرادی که به شما کمک کرده‌اند یاد کرده و از آن‌ها تشکر کنید: وقتی مردم پیام‌های شما را Like می‌کنند، یا از شما در نظرات تشکر می‌کنند و یا حتی نام و اسم کاربری شما را منتشر می‌کنند، شما هم باید همین کارها را در قبال آن‌ها انجام دهید. با این شغل نه تنها یک حرکت دوستانه و همه پسند کرده‌اید، بلکه باعث می‌شوید تا این طور افراد بیش از پیش شما را حمایت کرده و دوباره دست به چنین کارهایی بزنند. پیشنهادهای ویژه‌ای تنها برای پیگیری کنندگان اینستاگرام داشته باشید: شرکت‌های بزرگی مانند کوکاکولا یا ردبول و حتی دیجی کالا در ایران برای تعقیب کنندگان خودشان در اینستاگرام پیشنهادهای ویژه‌ای ارائه می‌دهند. مثلاً با ارائه تخفیف‌های گزیده تر فقط در اینستاگرام یا راه اندازی مسابقات در صفحه خودتان می‌توانید اینستاگرام خودتان را از وب سایتتان مجزا کنید تا دیگران را ترغیب به پیگیری کردن اینستاگرام خود به چهره مجزا نیز بکنید. از مطالب بی محتوا و اسپم اجتناب کنید، صادق و شفاف باشید: اگر از روش‌های اسپم برای جذب دنبال کننده کاربرد کنید، به زودی آن‌ها شما را UnFollow کرده و چه بسا به دوستانشان نیز این را توصیه می‌کنند. این حرکت به‌شدت در شهرت و محبوبیت شما تأثیر منفی می‌گذارد. این را به خاطر داشته باشید که صادقانه رفتار کردن و شفاف بودن به شما کمک می‌کند تا نه فقط دنبال کنندگان اکثریت داشته باشید، بلکه از خودتان نام خوبی به جای بگذارید. یک لیست از مطالب مفید تهیه کنید: همانطور که در یکی از موارد بالا گفتیم، جاسازی کردن و ارسال پیام‌های باکیفیت دارای اهمیت است. با پروا به اینکه شما نمی‌توانید تمام 24 ساعت روز و تمام 7 روز هفته را در اینستاگرام باشید، یا اینکه برخی مواقع اوقات چیز باکیفیت و مناسبی برای ارسال ندارید، می‌توانید یک فهرست از موضوعات جذاب جاسازی کرده و هر از گاهی در اینجور شرایط آن‌ها را منتشر کنید. این موضوعات جذاب می‌تواند اخبار، تعلیم و یا مقاله‌های گوناگون باشد. افزایش لایک اینستاگرام https://fastfollowers.ir/%d8%a7%d9%81%d8%b2%d8%a7%db%8c%d8%b4-%d9%84%d8%a7%db%8c%da%a9-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%b3%d8%aa%d8%a7%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85/
  0 Comments 0 Shares

 • بهترین راه و شیوه های افزایش فالوور اینستاگرام به شکل راستین یا فیک
  افزایش فالوور اینستاگرام : همانطور که می دانید دارایی هر کسب و کاری در اینستاگرام تعداد دنبال کنندگانش است. بعد فالوور در اینستاگرام خیلی مهم است. البته فالوور های راستین و علاقه مند به کسب و کارتان. راه های افزایش فالوور هم خدارو شکر زیاد است. از خرید فالوور اینستاگرام گرفته لغایت استفاده از ربات های اینستاگرامی!

  ولی در این مقاله هدف دارم در مورد طریق های افزایش فالوور واقعی اینستاگرام صحبت کنم. همانطور که پهنا کردم شیوه های زیادی برای بالا بردن فالوور های اینستاگرام وجود دارد اما اکثر آن ها بنیادی نیستند و به راستی روش های غیر مجاز محسوب می شوند.

  اگر هدف دارید یک شبه فالوورهای پیج اینستاگرام خود را افزایش دهید این مقاله اصلا به درد شما نمی خورد. فقط دوستانی که برآنند فالوورهای واقعی و علاقه مند به پیج اینستاگرام خویش جذب کنند باید این مقاله را بخوانند. اگر موافق هستید به اتفاق من باشید.

  چرا نباید فالوور فیک اینستاگرام بخریم؟
  کسانی که اندیشه می کنند با خرید فالوور فیک اینستاگرام می توانند یک شبه اعتبار فوقانی کسب کنند، تنها اندیشه می کنند که اینطور است اما به راستی کاملا بر عکس است.

  الان هر کسی می داند که پیجی که مثلا ۱۰ کا فالوور دارد باید کمینه ۲ کا لایک برای هر پستش داشته باشد. اما پیج هایی که فالوور می خرند چگونگی لایک پست هایشان خیلی رسوایی تر از این حرفا است. همین دلیل کافی است لغایت اعتبار پیج تان کاهش یابد و افراد زیادی متوجه شوند که پیج شما قابل اعتماد نیست!

  پس همانطور که متوجه شدید فالوور های فیک و به قول سرشناس خریدنی باعث لطمه زدن به برند و کسب و کارتان در اینستاگرام می شود. متاسفانه کسب و کارهای بزرگواری از این طریق برای افزایش فالوور پیج اینستاگراشان استفاده می کنند اما نمی دانند در آینده با دستان خویش پیمان است کسب و کار خود را منهدم کنند.

  بهترین راه این است که بنیادی به پیگیری بالا بردن فالوور های پیج اینستاگرام تان باشید. هیچ چیز مثل فالوور های راستین برای شما اهمیت ندارد. در این نوشتار ایده هایی را با شما در وسط می گذارم الی بتوانید دنبال کنندگانی که به راستی عاشق کسب و کار شما هستند را پیدا کنید.

  فالوور فیک اینستاگرام
  https://fastfollowers.ir/%d9%81%d8%a7%d9%84%d9%88%d9%88%d8%b1-%d9%81%db%8c%da%a9-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%b3%d8%aa%d8%a7%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85/
  بهترین راه و شیوه های افزایش فالوور اینستاگرام به شکل راستین یا فیک افزایش فالوور اینستاگرام : همانطور که می دانید دارایی هر کسب و کاری در اینستاگرام تعداد دنبال کنندگانش است. بعد فالوور در اینستاگرام خیلی مهم است. البته فالوور های راستین و علاقه مند به کسب و کارتان. راه های افزایش فالوور هم خدارو شکر زیاد است. از خرید فالوور اینستاگرام گرفته لغایت استفاده از ربات های اینستاگرامی! ولی در این مقاله هدف دارم در مورد طریق های افزایش فالوور واقعی اینستاگرام صحبت کنم. همانطور که پهنا کردم شیوه های زیادی برای بالا بردن فالوور های اینستاگرام وجود دارد اما اکثر آن ها بنیادی نیستند و به راستی روش های غیر مجاز محسوب می شوند. اگر هدف دارید یک شبه فالوورهای پیج اینستاگرام خود را افزایش دهید این مقاله اصلا به درد شما نمی خورد. فقط دوستانی که برآنند فالوورهای واقعی و علاقه مند به پیج اینستاگرام خویش جذب کنند باید این مقاله را بخوانند. اگر موافق هستید به اتفاق من باشید. چرا نباید فالوور فیک اینستاگرام بخریم؟ کسانی که اندیشه می کنند با خرید فالوور فیک اینستاگرام می توانند یک شبه اعتبار فوقانی کسب کنند، تنها اندیشه می کنند که اینطور است اما به راستی کاملا بر عکس است. الان هر کسی می داند که پیجی که مثلا ۱۰ کا فالوور دارد باید کمینه ۲ کا لایک برای هر پستش داشته باشد. اما پیج هایی که فالوور می خرند چگونگی لایک پست هایشان خیلی رسوایی تر از این حرفا است. همین دلیل کافی است لغایت اعتبار پیج تان کاهش یابد و افراد زیادی متوجه شوند که پیج شما قابل اعتماد نیست! پس همانطور که متوجه شدید فالوور های فیک و به قول سرشناس خریدنی باعث لطمه زدن به برند و کسب و کارتان در اینستاگرام می شود. متاسفانه کسب و کارهای بزرگواری از این طریق برای افزایش فالوور پیج اینستاگراشان استفاده می کنند اما نمی دانند در آینده با دستان خویش پیمان است کسب و کار خود را منهدم کنند. بهترین راه این است که بنیادی به پیگیری بالا بردن فالوور های پیج اینستاگرام تان باشید. هیچ چیز مثل فالوور های راستین برای شما اهمیت ندارد. در این نوشتار ایده هایی را با شما در وسط می گذارم الی بتوانید دنبال کنندگانی که به راستی عاشق کسب و کار شما هستند را پیدا کنید. فالوور فیک اینستاگرام https://fastfollowers.ir/%d9%81%d8%a7%d9%84%d9%88%d9%88%d8%b1-%d9%81%db%8c%da%a9-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%b3%d8%aa%d8%a7%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85/
  0 Comments 0 Shares
 • استفاده از ربات‌های افزایش فالوور

  آیا خرید فالوور در آغاز کار و جنبش پیج درست است؟
  احتمالا شما هم موقع راه‌اندازی صفحه اینستاگرام‌تان به این جستار فکر کرده‌اید که خرید فالوور در شروع پیشه حقیقت است یا خیر؟
  زمانی‌که شما یک پیج اینستاگرام راه‌اندازی می‌کنید قاعدتا هیچ دنبال‌کننده‌ای ندارید و احتمالاً این نگرانی برای شما به وجود بیاید که آیا فقدان کاربران کافی باعث عدم‌اعتماد مشتریان می‌شود یا خیر؟ پذیرش به این سوال کمی سخت است ولی بهتر است بدانید که نداشتن فالوور در آغاز شغل زیاد بهتر است هستی فالوورهای فیک است.

  اگر در دنیای وب راه‌های افزایش فالوور اینستاگرام را جست‌وجو کرده باشید احتمالا با ربات‌های اینستاگرامی آشنا شده‌اید. ربات‌های اینستاگرامی کاری مثل فالو، آنفالو دستی را سپریدن می‌دهند اما کمی حساب‌شده‌تر با زمان‌بندی دقیق‌تر. منظور از حساب‌شده‌ این است که در هر ساعت میزان مشخصی فالو، آنفالو می‌کنند لغایت بهترین بازده و خروجی به وجود بیاید.

  البته اینستاگرام از شروع سال ۲۰۲۰ اقدام به معرفی و حذف ربات‌ها و خزش‌گرهای اینستاگرامی کرد و به همین جهت استفاده از این ربات‌ها در ماه‌های بازپسین با مشکلات زیادی مواجه شده است اما برخی از ربات‌ها به کمک هوش مصنوعی الگوریتم‌های معرفی ربات را بعید می‌زنند و صحیح مشابه یک انسان عمل می‌کنند.

  البته بهتر است بدانید که الگوریتم‌های اینستاگرام هم دائما به‌روز می‌شود و ممکن است همین ربات‌های هوشمند هم به زودی از کار بیافتند اما در هر صورت این ربات‌ها یکتا از بهترین راه‌های افزایش فالوور اینستاگرام است. ربات‌های خزش‌گر این روزها زیاد مترقی شده‌اند به طوری که می‌توانید صفحات رقیب را برای آن‌ها مشخص کنید تا از مخاطبان و کاربران آن صفحات کاربرد کند.

  همچنین این ربات‌ها تنظیمات بسیار زیادی دارند که به کمک آن‌ها می‌توانید خروجی زیاد مناسبی اخذ کنید. خرج استفاده از این ربات‌ها پیوستگی به موارد زیادی دارد و در ایران حداقل ماهیانه ۳۰ هزار تومان است  کسب درآمد از اینستاگرام
  https://fastfollowers.ir/%da%a9%d8%b3%d8%a8-%d8%af%d8%b1%d8%a2%d9%85%d8%af-%d8%a7%d8%b2-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%b3%d8%aa%d8%a7%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85/
  استفاده از ربات‌های افزایش فالوور آیا خرید فالوور در آغاز کار و جنبش پیج درست است؟ احتمالا شما هم موقع راه‌اندازی صفحه اینستاگرام‌تان به این جستار فکر کرده‌اید که خرید فالوور در شروع پیشه حقیقت است یا خیر؟ زمانی‌که شما یک پیج اینستاگرام راه‌اندازی می‌کنید قاعدتا هیچ دنبال‌کننده‌ای ندارید و احتمالاً این نگرانی برای شما به وجود بیاید که آیا فقدان کاربران کافی باعث عدم‌اعتماد مشتریان می‌شود یا خیر؟ پذیرش به این سوال کمی سخت است ولی بهتر است بدانید که نداشتن فالوور در آغاز شغل زیاد بهتر است هستی فالوورهای فیک است. اگر در دنیای وب راه‌های افزایش فالوور اینستاگرام را جست‌وجو کرده باشید احتمالا با ربات‌های اینستاگرامی آشنا شده‌اید. ربات‌های اینستاگرامی کاری مثل فالو، آنفالو دستی را سپریدن می‌دهند اما کمی حساب‌شده‌تر با زمان‌بندی دقیق‌تر. منظور از حساب‌شده‌ این است که در هر ساعت میزان مشخصی فالو، آنفالو می‌کنند لغایت بهترین بازده و خروجی به وجود بیاید. البته اینستاگرام از شروع سال ۲۰۲۰ اقدام به معرفی و حذف ربات‌ها و خزش‌گرهای اینستاگرامی کرد و به همین جهت استفاده از این ربات‌ها در ماه‌های بازپسین با مشکلات زیادی مواجه شده است اما برخی از ربات‌ها به کمک هوش مصنوعی الگوریتم‌های معرفی ربات را بعید می‌زنند و صحیح مشابه یک انسان عمل می‌کنند. البته بهتر است بدانید که الگوریتم‌های اینستاگرام هم دائما به‌روز می‌شود و ممکن است همین ربات‌های هوشمند هم به زودی از کار بیافتند اما در هر صورت این ربات‌ها یکتا از بهترین راه‌های افزایش فالوور اینستاگرام است. ربات‌های خزش‌گر این روزها زیاد مترقی شده‌اند به طوری که می‌توانید صفحات رقیب را برای آن‌ها مشخص کنید تا از مخاطبان و کاربران آن صفحات کاربرد کند. همچنین این ربات‌ها تنظیمات بسیار زیادی دارند که به کمک آن‌ها می‌توانید خروجی زیاد مناسبی اخذ کنید. خرج استفاده از این ربات‌ها پیوستگی به موارد زیادی دارد و در ایران حداقل ماهیانه ۳۰ هزار تومان است کسب درآمد از اینستاگرام https://fastfollowers.ir/%da%a9%d8%b3%d8%a8-%d8%af%d8%b1%d8%a2%d9%85%d8%af-%d8%a7%d8%b2-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%b3%d8%aa%d8%a7%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85/
  0 Comments 0 Shares
 • ساختن یک پیج اینستاگرام و از صفر آغاز کردن پیشه سختی است، مگر نه؟
  فالوور از کجا بیاوریم؟ اصلاً به جز ده بیست نفری که اطرافمون هستند، آدم دیگری هم پیدا می‌شود که پست‌های ما را لایک کند؟
  خوشبختانه دیگر دورۀ ربات‌های افزایش فالوور و لایک بگیر، تمام شده. بگذارید خیالتان را راحت کنیم...این ربات‌ها تنها شماره فالوورها یا لایک‌هایتان را زیاد می‌کنند و هیج نفعی برای شما ندارند!

  شما باید به تعقیب عازم برای بدست آوردن فالوورهای ارزشمند باشید، فالوورهایی که در طولانی مدت به درد شما یا کسب و کارتان بخورند. وگرنه فالوور خریدن هیچ کاری ندارد. اصلاً 1 میلیون فالوور بخرید. وقتی نه لایک کنند، نه کامنت بگذارند نه خرید کنند و نه اصلاً راستین باشند، به چه درد شما می‌خورند؟

  پس ادامه مقاله را با دقت بخوانید. چون پیمان است یاد بگیرید که چطور در عرض 1 ماه به 300 هزار فالوور برسید. پیج اینستاگرام خویش نوین، مصداق آشکار این ادعا است. در ویدیو زیر، سعید رهبری، سیر تا پیاز رسیدن به 300 هزار فالوور را به شما توضیح می‌دهد.


  افزایش فالوور اینستاگرام به صورت رایگان
  بیایید به اینستاگرام به چشم یک بازی نگاه کنیم.
  برای برنده شدن در آن، باید بر پایه قوانین بازی کنید. ما قرار است در این مقاله، شما را با فوت و فن این بازی آشنا کنیم.

  اگر قدم به قدم با ما پیش بیایید و این 3 اصل را رعایت کنید، می‌توانید در کمترین موعد ممکن به هزاران فالوور برسید.

  افزایش فالوور اینستاگرام؛ به کمک فرآوری محتوا
  برای چند لحظه، سر خویش را از بازی خارج بکشید و از بالا به قضیه نگاه کنید.
  حالا به این سوال پذیرش دهید.

  آدم‌ها چرا شما را دنبال می‌کنند؟ اصلاً خویش شما چه یک سری پیج‌ها را فالو می‌کنید؟

  پاسخ احتمالی شما:

  به خاطر اینکه از پست و استوری‌‌های آن پیج خوشمان می‌آید. (به همین سادگی)

  حالا چه چیزی مایه می‌شود الی ما درونمایه (پست و استوری) یک پیج را همنشین داشته باشیم؟ تنها کافی است الی دو موردی که در بخش بعدی گفتیم را رعایت کنید.


  شروع کار با اینستاگرام
  https://fastfollowers.ir/%d8%b4%d8%b1%d9%88%d8%b9-%da%a9%d8%a7%d8%b1-%d8%a8%d8%a7-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%b3%d8%aa%d8%a7%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85/
  ساختن یک پیج اینستاگرام و از صفر آغاز کردن پیشه سختی است، مگر نه؟ فالوور از کجا بیاوریم؟ اصلاً به جز ده بیست نفری که اطرافمون هستند، آدم دیگری هم پیدا می‌شود که پست‌های ما را لایک کند؟ خوشبختانه دیگر دورۀ ربات‌های افزایش فالوور و لایک بگیر، تمام شده. :) بگذارید خیالتان را راحت کنیم...این ربات‌ها تنها شماره فالوورها یا لایک‌هایتان را زیاد می‌کنند و هیج نفعی برای شما ندارند! شما باید به تعقیب عازم برای بدست آوردن فالوورهای ارزشمند باشید، فالوورهایی که در طولانی مدت به درد شما یا کسب و کارتان بخورند. وگرنه فالوور خریدن هیچ کاری ندارد. اصلاً 1 میلیون فالوور بخرید. وقتی نه لایک کنند، نه کامنت بگذارند نه خرید کنند و نه اصلاً راستین باشند، به چه درد شما می‌خورند؟ پس ادامه مقاله را با دقت بخوانید. چون پیمان است یاد بگیرید که چطور در عرض 1 ماه به 300 هزار فالوور برسید. پیج اینستاگرام خویش نوین، مصداق آشکار این ادعا است. در ویدیو زیر، سعید رهبری، سیر تا پیاز رسیدن به 300 هزار فالوور را به شما توضیح می‌دهد. افزایش فالوور اینستاگرام به صورت رایگان بیایید به اینستاگرام به چشم یک بازی نگاه کنیم. برای برنده شدن در آن، باید بر پایه قوانین بازی کنید. ما قرار است در این مقاله، شما را با فوت و فن این بازی آشنا کنیم. اگر قدم به قدم با ما پیش بیایید و این 3 اصل را رعایت کنید، می‌توانید در کمترین موعد ممکن به هزاران فالوور برسید. افزایش فالوور اینستاگرام؛ به کمک فرآوری محتوا برای چند لحظه، سر خویش را از بازی خارج بکشید و از بالا به قضیه نگاه کنید. حالا به این سوال پذیرش دهید. آدم‌ها چرا شما را دنبال می‌کنند؟ اصلاً خویش شما چه یک سری پیج‌ها را فالو می‌کنید؟ پاسخ احتمالی شما: به خاطر اینکه از پست و استوری‌‌های آن پیج خوشمان می‌آید. (به همین سادگی) حالا چه چیزی مایه می‌شود الی ما درونمایه (پست و استوری) یک پیج را همنشین داشته باشیم؟ تنها کافی است الی دو موردی که در بخش بعدی گفتیم را رعایت کنید. شروع کار با اینستاگرام https://fastfollowers.ir/%d8%b4%d8%b1%d9%88%d8%b9-%da%a9%d8%a7%d8%b1-%d8%a8%d8%a7-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%b3%d8%aa%d8%a7%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85/
  0 Comments 0 Shares
 • توجه به طراحی قالب پست اینستاگرام برای افزایش فالوور
  زیبایی، نظم، ترتیب صحیح و پروا به یک طراحی فوق‌العاده دائم توانسته بهترین‌ها را برای کسان به هستی بیاورد. به همین علت سعی کنید از قالب‌های خاص، جذاب و خیره کننده در پیج اینستاگرام خویش کاربرد کنید؛ چرا که این شغل می‌تواند بهترین نتیجه و بازدهی را برای افزایش فالوور به وجود آورد. هرنوع قالبی که شما در فضای اینستاگرام نگریستن می‌کنید به راحتی این اختیار را دارد که بتواند به چهره کاملا یکدست پیج شما را سازماندهی کند و این شغل صد در صد به اهمیت و آراستگی شما در کسب و کار و هرنوع کار و جنبش حتی شخصی شما اشاره می‌کند. به همین خاطر این گزینه را به هیچ عنوان فراموش نکنید؛ چرا که برای جذب فالوور شما باید از کوچکترین و جزئی ترین موارد نیز کاربرد به نحو احسن کاربرد کنید.

  برخی از سوالات رایج:

  ۱.آیا به کارگیری ربات ‌های افزایش فالوور کار درستی است؟

  ربات‌های اینستاگرامی کاری همانند فالو، آنفالو دستی را سپریدن می‌دهند ولی کمی حساب‌شده‌تر با زمان‌بندی دقیق‌تر. هدف از حساب‌شده‌ این است که در هر ساعت میزان مشخصی فالو، آنفالو می ‌کنند لغایت بهترین بازده و خروجی به وجود بیاید.

  البته اینستاگرام از آغاز سال ۲۰۲۰ اقدام به شناسایی و حذف ربات‌ها و خزش ‌گرهای اینستاگرامی کرد و به همین جهت استفاده از این ربات‌ها در ماه‌های تازه با دشواری ها زیادی مواجه شده است اما برخی از ربات‌ها به کمک هوش مصنوعی الگوریتم‌های شناسایی ربات را دور می‌زنند و صحیح همانند یک انسان عمل می‌کنند

  ۲. اقدامات لازم برای افزایش فالوور اینستاگرام کدامند؟

  کیفیت بالای پروفایل و جذاب بودن آن
  توضیحات بیوی مناسب
  استفاده از هشتگ‌ها در کپشن و بیو برای افزایش فالوور اینستاگرام
  تعامل پسندیده با کسان و پیج‌های مرتبط
  راه‌اندازی مسابقات اینستاگرامی و دعوت کاربران به تعامل
  انتقال مخاطبان وب‌سایت و دیگر کانال‌ها به اینستاگرام
  تحلیل رفتار کاربران برای افزایش فالوور اینستاگرام
  برای افزایش فالوور اینستاگرام از فضای آفلاین غافل نشوید
  انتشار پست‌های ترند و تعاملی
  استفاده از توییتر و لینکدین
  ۳.بهترین سررسید برای انتشار پست در اینستاگرام چه زمانی است؟

  بسته به نوع پیجی که دارید ای زمان متغییر است. مثلا برای پیجی که خدمات تحصیلی ارائه می‌دهد احتمالا در حدود ساعت ۱۵ پس از نیمروز بیش‌ترین نرخ بازدهی را دارد چرا که در این موعد بیش‌تر دانش آموزان به منزل آمده‌اند و آنلاین هستند. اما ممکن است بهترین سررسید برای انتشار پست‌های یک پیج، ساعت ۲۳ نیمه شب باشد.

  افزایش فالوور اینستاگرام
  https://fastfollowers.ir/%d8%a7%d9%81%d8%b2%d8%a7%db%8c%d8%b4-%d9%81%d8%a7%d9%84%d9%88%d9%88%d8%b1-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%b3%d8%aa%d8%a7%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85/
  توجه به طراحی قالب پست اینستاگرام برای افزایش فالوور زیبایی، نظم، ترتیب صحیح و پروا به یک طراحی فوق‌العاده دائم توانسته بهترین‌ها را برای کسان به هستی بیاورد. به همین علت سعی کنید از قالب‌های خاص، جذاب و خیره کننده در پیج اینستاگرام خویش کاربرد کنید؛ چرا که این شغل می‌تواند بهترین نتیجه و بازدهی را برای افزایش فالوور به وجود آورد. هرنوع قالبی که شما در فضای اینستاگرام نگریستن می‌کنید به راحتی این اختیار را دارد که بتواند به چهره کاملا یکدست پیج شما را سازماندهی کند و این شغل صد در صد به اهمیت و آراستگی شما در کسب و کار و هرنوع کار و جنبش حتی شخصی شما اشاره می‌کند. به همین خاطر این گزینه را به هیچ عنوان فراموش نکنید؛ چرا که برای جذب فالوور شما باید از کوچکترین و جزئی ترین موارد نیز کاربرد به نحو احسن کاربرد کنید. برخی از سوالات رایج: ۱.آیا به کارگیری ربات ‌های افزایش فالوور کار درستی است؟ ربات‌های اینستاگرامی کاری همانند فالو، آنفالو دستی را سپریدن می‌دهند ولی کمی حساب‌شده‌تر با زمان‌بندی دقیق‌تر. هدف از حساب‌شده‌ این است که در هر ساعت میزان مشخصی فالو، آنفالو می ‌کنند لغایت بهترین بازده و خروجی به وجود بیاید. البته اینستاگرام از آغاز سال ۲۰۲۰ اقدام به شناسایی و حذف ربات‌ها و خزش ‌گرهای اینستاگرامی کرد و به همین جهت استفاده از این ربات‌ها در ماه‌های تازه با دشواری ها زیادی مواجه شده است اما برخی از ربات‌ها به کمک هوش مصنوعی الگوریتم‌های شناسایی ربات را دور می‌زنند و صحیح همانند یک انسان عمل می‌کنند ۲. اقدامات لازم برای افزایش فالوور اینستاگرام کدامند؟ کیفیت بالای پروفایل و جذاب بودن آن توضیحات بیوی مناسب استفاده از هشتگ‌ها در کپشن و بیو برای افزایش فالوور اینستاگرام تعامل پسندیده با کسان و پیج‌های مرتبط راه‌اندازی مسابقات اینستاگرامی و دعوت کاربران به تعامل انتقال مخاطبان وب‌سایت و دیگر کانال‌ها به اینستاگرام تحلیل رفتار کاربران برای افزایش فالوور اینستاگرام برای افزایش فالوور اینستاگرام از فضای آفلاین غافل نشوید انتشار پست‌های ترند و تعاملی استفاده از توییتر و لینکدین ۳.بهترین سررسید برای انتشار پست در اینستاگرام چه زمانی است؟ بسته به نوع پیجی که دارید ای زمان متغییر است. مثلا برای پیجی که خدمات تحصیلی ارائه می‌دهد احتمالا در حدود ساعت ۱۵ پس از نیمروز بیش‌ترین نرخ بازدهی را دارد چرا که در این موعد بیش‌تر دانش آموزان به منزل آمده‌اند و آنلاین هستند. اما ممکن است بهترین سررسید برای انتشار پست‌های یک پیج، ساعت ۲۳ نیمه شب باشد. افزایش فالوور اینستاگرام https://fastfollowers.ir/%d8%a7%d9%81%d8%b2%d8%a7%db%8c%d8%b4-%d9%81%d8%a7%d9%84%d9%88%d9%88%d8%b1-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%b3%d8%aa%d8%a7%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85/
  0 Comments 0 Shares
More Stories
Clicky