این که چرا باید در اینستاگرام تبلیغ کنیم، سوال بسیار مهم و حائز اهمیتی است که شاید برای بسیاری از افراد به خصوص کسب و کار ها و کمپانی های بزرگ و کوچک پیش آمده باشد. دلایل بسیار زیادی برای این سوال وجود دارد که مهم ترین آن ها موارد زیر است:

    تعداد کاربران بسیار زیاد اینستاگرام نسبت به دیگر شبکه های اجتماعی
    رشد چشمگیر تعداد کاربران آن در سال های اخیر
    فعالیت بسیاری از کسب و کار ها و برند ها در این شبکه اجتماعی
    برند سازی با استفاده از قابلیت ها و ویژگی های این شبکه اجتماعی
    قابلیت ها، ابزار و ویژگی های این شبکه اجتماعی در مقایسه با دیگر شبکه های اجتماعی
    کم هزینه بودن تبلیغات در این شبکه اجتماعی
    بازدهی بسیار عالی نسبت به دیگر شبکه های اجتماعی
    امکان یافتن مخاطبان هدف از سراسر جهان و برقراری ارتباط با آن ها
    امکان افزایش فروش و کسب درآمد از این شبکه اجتماعی در مدت زمان بسیار کوتاه
    و...

در میان موارد ذکر شده می توان گفت برند سازی، هزینه بسیار کم تبلیغات در اینستاگرام و همچنین تعداد کاربران بسیار زیاد این شبکه اجتماعی از مهم ترین دلایلی است که باید هر کسب و کاری اقدام به تبلیغات در اینستاگرام نماید. فروش محصول و ارائه خدمات در این شبکه اجتماعی به راحتی و با کمترین هزینه امکان پذیر است و کسب و کار های بسیار زیادی در حال حاضر تنها از طریق اینستاگرام کسب درآمد می کنند.

بهترین محتوا برای تبلیغات گسترده در اینستاگرام چیست؟

محتوا انواع زیادی دارد که شما می توانید از آنها استفاده کنید. اما سوال اینجاست که بهترین نوع محتوا برای تبلیغات گسترده در اینستاگرام چیست؟ اگر می خواهید با جواب سوال آشنا شوید؛ ما به شما پیشنهاد می کنیم که ادامه این مقاله را از دست ندهید.

اولین روش تبلیغات گسترده در اینستاگرام این است که با استفاده از تصویر و عکس تبلیغات کنید. این روش تبلیغات در اینستاگرام را شاید برای دفعات بسیار زیادی در پیج های اینستاگرام دیده باشید. این روش تبلیغات گسترده در اینستاگرام یکی از تکراری ترین روش ها در اینستاگرام می باشد که برای مخاطبان جذابیت خاصی ندارد. وقتی که شما به صورت تصویر تبلیغات می کنید؛ چون این روش بسیار تکراری شده است؛ بازدهی خوبی نخواهد داشت.

تبلیغات به صورت ویدیو در اینستاگرام، دیگر روش تبلیغات گسترده در اینستاگرام است. این روش تبلیغات به شما کمک می کند که بتوانید بازدهی خوبی را از تبلیغات خود دریافت کنید.

ویدیو یکی از بهترین و نوع محتوا در اینستاگرام است که می تواند نظر کاربران را به خود جلب کند. وقتی که شما از ویدیو برای تبلیغات گسترده اینستاگرام انجام استفاده می کنید؛ بازدهی آن می تواند چندین برابر بازدهی تبلیغات به صورت عکس و تصویر باشد.

همچنین یکی از مهم ترین مزایای تبلیغات گسترده در اینستاگرام به صورت ویدیویی این است که اعتماد کاربران نسبت به شما بیشتر شده و وارد پیج شما می شوند. همچنین بالا رفتن اعتماد کاربران نسبت به شما باعث می شود فروش شما بالا برود و کاربران با خیال راحت تر از شما خرید می کنند.


تبلیغات گسترده