یکی از راه های افزایش فالوور اینستاگرام این است که از دیگر ابزارهایی که در دست دارید استفاده کنید.

یا مثلا هنگامی که در پست های وبلاگ ها و وب سایت های دیگر نظر تخصصی خود را قرار می دهید به جای اینکه آدرس وب سایت خود را درج کنید از آدرس پروفایل اینستاگرام خود استفاده کنید. مطمئن باشید اگر نظرتان تاثیرگذار باشد افراد زیادی علاقه مند به دنبال کردن شما می شوند.

همچنین زمانی که در وبلاگ ها و وب سایت های دیگر پستی به عنوان پست مهمان منتشر می کنید حتما در پروفایل خود آدرس اینستاگرام خود را نیز درج کنید.

در تکمیل پروفایل شبکه های اجتماعی خود دقت کنید که حتما آدرس اینستاگرام خود را نیز قرار دهید. گوگل پلاس، فیسبوک و توئیتر شبکه های اجتماعی هستند که می توانید از آن ها برای افزایش دنبال کنندگان پیج اینستاگرام خود به خوبی استفاده کنید.

در انتهای فایل های صوتی یا ویدیوهایی که منتشر می کنید حتما به این اشاره کنید که شما را در اینستاگرام دنبال کنند. در بسیاری از مواقع اگر محتوای خوبی ارائه دهید مخاطبان علاقه مند می شوند تا پیگیر کار شما شوند. فایل های صوتی یا ویدیو ها بیشتر طرفدار دارند.
منشن در استوری

استوری ها می توانند نقش زیادی در معرفی پیج های اینستاگرام داشته باشند، از این رو توجه به محتوا و گرافیک استوری ها نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. به همین منظور پیشنهاد می کنیم که حتما در استوری ها از هشتگ ها و منشن های مرتبط به حوزه کاری خود استفاده نمایید تا در سرچ های روزانه کاربران نیز نمایش داده شوید.

# هشتگ های اینستاگرام یک راه میانبر برای معرفی کسب و کار شما هستند، البته مشروط بر اینکه درست و اصولی مورد استفاده قرار بگیرند. محبوبیت هشتگ ها تا جایی است که در آپدیت جدید اینستاگرام شاهد قابلیت فالوو کردن کردن توسط هشتگ ها هستیم، در صورتی که به طور مستمر از این قابلیت استفاده کنید، فالوورهای بیشتری شما را می شناسند.
پشت صحنه باز باشید!

پشت صحنه باز بودن یعنی اینکه پشت صحنه ها را نشان بدهید. اگر صفحه شخصی دارید و مثلاً کیکی یا شیرینی یا غذایی درست کردید، پشت صحنه آن که مربوط به تدارکات داستان می شود را نیز در صفحه بگذارید.

اگر ارائه دهنده خدمات با محصولات هستید ماننند فروش لباس و بسته های تبلیغاتی و گل و ملزومات عمومی و روزانه دیگر، تدارکاتی که برای آن در روز انجام میدهید را عکس برداری و در صفحه بگذارید.

خیلی ها از این پشت صحنه ها جذب می شوند و موجبات همراهی دیگران را نیز برای شما فراهم می کنند.


افزایش فالوور واقعی