یکی از پر تعامل ترین پست ها در شبکه های اجتماعی به ویژه در اینستاگرام انتشار پست های چالشی است. مسلما در هر حوزه کاری که باشید موضوعات چالشی وجود دارد. سعی کنید پست هایی منتشر کنید تا کاربران را وادار سازد تا با شما تعامل داشته باشند و در بحث ها شرکت کنند.

یکی از راه های تعامل با کاربران سوال پرسیدن از آن ها است. مثلا پستی در اینستاگرام خود با عنوان “دیجی کالا در روز چقدر درآمد دارد؟” منتشر کنید. می توانید به صورت عکس نوشته این پست را منتشر کنید. مطمئن باشید مردم عاشق نظر دادن در موضوعات چالشی هستند. افراد زیادی در موضوعی که ایجاد کردید شرکت می کنند و ممکن است دوستان دیگر خود را نیز در پست شما منشن کنند.

یا حتی ممکن است پست شما را از طریق دایرکت برای دوستان دیگر خود نیز ارسال کنند. و این باعث می شود پست شما به صورت ویروسی پخش شود. حتما پست هایی که در اکسپلورر اینستاگرام خود بازدید و لایک بالایی دارند را هر از گاهی دیده اید؟

زمانی که پست شما هم دست به دست بچرخد مطمئن باشید مثل ویروس بین کاربران زیادی پخش می شود و لایک بالایی دریافت می کند. همین موضوع هم باعث می شود افراد بیشتر دیگری با پیج شما آشنا شوند.

ربات نباشید

همانطور که پیشتر عنوان کردیم برای اینکه بتوانید از الگوریتم های اینستا استفاده کنید لازم است که ثابت کنید شما ربات نیستید تا بیشتر مورد توجه مزایای این اپلیکیشن باشید. برای این کار پیشنهاد می کنیم که هر از چند گاهی دایرکت های خود را با وویس جواب دهید. برای جواب دادن به کامنت ها وقت بگذارید و استوری های پرسشی را فراموش نکنید.

استوری های چالشی

همانطور که عنوان شد چالش ها می توانند به راحتی توجه افراد را به خود جلب نمایند، حال تصور کنید که این استوری ها چالشی باشند و جذابیت آن به گونه ای باشد که افراد را ترغیب به شرکت در چالش کند، به علاوه سبب شود که استوری شما را ارسال کنند تا افراد زیادی در این چالش شرکت کنند و در نتیجه ویو استوری ها بالا و تعداد فالوور واقعی پیج افزایش پیدا می کند.


اگر صفحه شخصی درباره خودتان دارید، عکس ها و مطالبی که دیگران درباره شما منتشر کرده اند را در صفحه بگذارید تا برای مخاطبانتان جذاب تر باشد.

اگر صفحه تجاری و تبلیغاتی دارید، تجربه مشتریان و مخاطبان خود را در صفحه بگذارید و اجازه بدهید دیگران درباره شما حرف بزنند و این راه، به طور غیر مستقیم تبلیغ کنید.

قطعاً مخاطب بیش تری از این راه جلب خواهید کرد به نسبت انتشار روزانه و تبلیغاتی مستقیم محصولات و خدمات خود در صفحه تان!

خرید فالوور واقعی