اخیرا اینستاگرام منبع درامد مهمی برای افراد زیادی شده است. همانطور که مشخصه اینستاگرام محبوبیت زیادی در دنیا به خصوص کشور ما پیدا کرده است. همانطور که می دانید برای کسب درامد از اینستاگرام لازم است فالورهای زیادی داشته باشید و شناخته شوید.البته باید توجه داشته باشید که خیلی از پیج ها و صفحات اینستاگرام شاید  فالوور اینستاگرام زیادی داشته باشند ولی چون فالوور های ان ها واقعی نیستند کسب درامد خوبی از اینستاگرام نمی توانند داشته باشند. در قدم اول برای کسب و کار خود در اینستاگرام سعی کنید فالوور فیک نخرید.با روش هایی که در ادامه خدمت شما عارض می شوم می توانید سرعت رشد صفحه ی کاربری اینستاگرام خود را بالا بردت وفالوور اینستاگرام خود را به شکل کاملا واقعی افزایش دهید.
اگر دارای کسب و کار سنتی هستید و از اینستاگرام برای تبلیغ کسب و کار خود استفاده می کنید حتما برای شما مقدور است که از تبلیغات آفلاین هم برای افزایش فالوور اینستاگرام خود استفاده کنید. به عنوان مثال می توانید روی بروشورهای تبلیغاتی و یا تراکت ها مانور دهید. در این صورت حتما آدرس پیج اینستاگرام خود را در تبلیغات کاغذی خود درج کنید.

همچنین خیلی مهم است که در کارت ویزیت خود به آدرس اینستاگرام خود اشاره کنید. این روزها خیلی ها به جای درج وب سایت روی کارت ویزیت خود اکثرا از آدرس اینستاگرام شان استفاده می کنند.
الگوریتم های اینستاگرام

هریک از الگوریتم ها با اهداف خاصی طراحی شده اند، برخی از قواعد خاصی پیروی می کنند. هیچ یک از فالوورهای پیج نباید فیک باشند، استفاده از هشتگ های بی ربط ممنوع و تعامل کاربران در حد تعادل باشد و … . تمامی این موارد را در موارد فوق عنوان کردیم و شما با رعایت آن ها می توانید فالوور واقعی پیج را افزایش دهید.
انتشار به موقع

یکی از مواردی که سبب بیشتر دیده شدن پیج شما می شود، انتشار محتوا در زمان درست است. ساعت مشخصی برای انتشار محتوا وجود ندارد و شما می توانید با کشف نرخ تعامل پیج، زمان منتشر کردن محتوای خود را بیابید. برای این کار به قسمت Insights رفته و فعالیت ها را بررسی کنید، نرخ تعاملات در هر زمانی بیشتر بود آن ساعت را برای انتشار محتوا انتخاب کنید.
تم های جذاب

برای اینکه بتوانید پیج جذابی برای فالوورها داشته باشید تنها تولید محتوای سرگرم کننده یا پروفایل جالب کافی نیست. کاربران در صورتی پیج شما را فالو می کنند که تم خاص و منحصر به فردی داشته باشید. برای افزایش فالوور اینستاگرام استفاده از گرافیک جذاب تا 35 درصد شانس شما را افزایش می دهد.


افزایش فالوور اینستاگرام