همانطور که می دانید لایک در اینستاگرام یکی از فاکتورهایی است که نشان می دهد که مخاطب پست شما را پسندیده است. تعداد لایک اینستاگرام یکی از فاکتورهایی است که هر گرداننده پیج اینستاگرامی برای بالابردن آن تلاش می کند. البته فاکتورهای زیادی وجود دارد که نشان می دهد که آیا پست شما برای مخاطب مفید و مورد پسند بوده است یا نه و تنها به لایک نمی توان اکتفا کرد. باید گفت لایک اینستاگرام مانند گذشته تاثیر زیادی در الگوریتم های جدید آن ندارد و حتی اینستاگرام به دنبال حذف کردن نمایش لایک اینستاگرام است. ولی اگر باز هم به دنبال این هستید که چگونه لایک اینستاگرام را بالا ببریم، در ادامه این مقاله همراه ما باشید.
یکی از موثر ترین عناصر افزایش لایک در اینستاگرام می‌توان به پست گذاشتن در زمان های شلوغی اینستاگرام اشاره کرد.
در ایران این زمان را می‌توان ساعت پنج تا هفت عصر و یازده شب به بعد گفت همچنین در زمان مدارس، بعد از تعطیلی زمان مدرسه بهترین زمان برای پست گذاری می‌باشد اگر کاربرانی با رنج سنی پایینی دارید.


 نظر بدهید تا دیده شوید

یکی دیگر از ترفند های افزایش بازدید از صفحه اینستاگرامی (پیج) نظر دادن در زیر پست های دیگران است این امر به شما کمک می‌کند تا کاربران فعال شما را بشناسند و با نظر دادن و لایک کردن پست های شما آمار لایک و نظر شما را بالا برده که این امر بسیار می‌‌تواند در شناخته شدن شما موثر باشد و در نتیجه باعث کسب درآمد شما از طریق اینستاگرام شود.

شما می‌توانید با زیبا کردن صفحه (پیج) اینستاگرامی خود از کاربران اینستاگرامی لایک های فراوانی دریافت کنید چرا که ظاهر یک صفحه (پیج) اینستاگرامی برای کاربران بسیار مهم است و هرچه یک صفحه اینستاگرامی جذاب باشد کاربر بیشتر جذب آن می‌شود و آن را دنبال می‌کند و پست هایش را لایک می‌کند.

اینکار زیاد سخت نیست و فقط کافیست عکس های بی کیفیت نگذارید و حتما در آن کپشن یا تبلیغ پیج های دیگیری وجود نداشته باشد زیرا با اینکار به آن پیج اعتبار می دهید و از اعتبار خودتان کم خواهید کرد و بهتر است که یک لوگوی زیبا برای پیج خود بسازید و در تمام پست های خود آن لوگو را قرار بدهید.
استفاده از لوکیشن

یکی از راه های افزایش لایک در اینستاگرام، تگ کردن مکان جغرافیایی راهی برای یافتن افراد بیشتر، تمرکز بیشتر آنها بر پست‌های شما و افزایش بازدید پیج اینستاگرام است. مخاطبانی که بر اساس لوکیشن سرچ می کنند با محتوای صفحه شما آشنا شده و پست های مورد نظر خود را لایک و سیو می کنند.
صفحه اکسپلور

اگر محتوای شما به اندازه کافی جذاب باشد و توسط مخاطبانتان به خوبی دیده شودف امکان ورود به اکسپلور اینستاگرام وجود دارد. وقتی وارد اکسپلور اینستاگرام شوید تعداد مخاطبان بیشتری پست شما را دیده و امکان بالا رفتن لایک اینستاگرام بالا می رود.

خرید لایک اینستاگرام