این روزها اینستاگرام منبع درامد مهمی برای افراد زیادی شده است. همانطور که مشخصه اینستاگرام محبوبیت زیادی در دنیا به خصوص کشور ما پیدا کرده است. همانطور که می دانید برای کسب درامد از اینستاگرام لازم است فالورهای زیادی داشته باشید و شناخته شوید.البته باید توجه داشته باشید که خیلی از پیج ها و صفحات اینستاگرام شاید  فالوور اینستاگرام زیادی داشته باشند اما چون فالوور های ان ها واقعی نیستند کسب درامد خوبی از اینستاگرام نمی توانند داشته باشند. در قدم اول برای کسب و کار خود در اینستاگرام سعی کنید فالوور فیک نخرید.با روش هایی که در ادامه خدمت شما عارض می شوم می توانید سرعت رشد صفحه ی کاربری اینستاگرام خود را بالا بردن فالوور اینستاگرام خود را به صورت کاملا واقعی افزایش دهید.
همیشه تحلیل رفتار کاربران باعث بهبود کیفیت کار شما می شود. چه سایت داشته باشید و چه اینستاگرام باید همیشه از کمبود ها و نیازهای کاربرانتان آگاه باشید. به خاطر اینکه با بررسی رفتار کاربرانتان متوجه این می شوید که دقیقا آن ها به چه چیزهایی علاقه دارند و به دنبال چه هستند.

اینستاگرام ابزاری به نام Insight را در اختیار پروفایل های تجاری خود قرار داده است که با استفاده از این ابزار به راحتی می توانید متوجه این شوید که تا چه حدودی محتوایی که تولید می کنید برای کاربرانتان جذاب است یا خیر! تا چه حدی در راستای هدف خود پیش می روید.

در این صورت می توانید محتوای تولیدی خود را بهبود ببخشید و همین باعث می شود در جذب فالوور برای پیج خود هم پیشرفت داشته باشید. البته این مورد شاید به صورت مستقیم روی افزایش فالوور اینستاگرام شما تاثیر نداشته باشد ولی همانطور که قبلا اشاره کردم افرادی شما را دنبال می کنند که از پروفایل شما در نگاه اول خوششان بیاید.


برای اینکه بتوانید از طریق این برنامه ها کسب و کار خود را معرفی کنید ابتدا لازم است که به فعالیت هایی در جهت افزایش فالوور واقعی بپردازید. از آن جایی که اپلیکیشن های مجازی صرفا برای سرگرم کردن کاربران ساخته شده اند، می توانید با تولید محتوای فان و سرگرم کننده توجه افراد زیادی را به خود جلب کنید. برای موفقیت بیشتر پیشنهاد می کنیم که محتوای تولید شده به صورت طنز محور و در حوزه بیزینس شما باشد.
رقابت های چالشی

برای افزایش فالوور اینستاگرام از رقابت های چالشی استفاده کنید؛ سوالاتی بپرسید که افراد را وادار به جواب دادن کنید. از تصاویر افراد مشهور استفاده کنید و از مردم بخواهید نظر خود را در رابطه با هر یک عنوان کنند و از این دسته چالش هایی استفاده نمایید که سبب می شوند کاربران علاوه بر خود، استوری یا پست شما را برای دیگر نیز ارسال کنند.

خرید فالوور اینستاگرام